Фіксатор OA REACTION WEB ™ є унікальним і ефективним засобом для лікування ранніх стадій остеоартрозу колінного суглоба та хронічного болю при застосуванні запатентованої силіконової веб-технології.

У конструкції наколенника використовується цілий ряд методів для полегшення болю. Найбільш значним є запатентований відкритий веб-дизайн, в ньому представлено силіконове плетіння, яке розташовується навколо коліна, щоб забезпечити необхідну амортизацію. Така конструкція забезпечує підтримку колінного суглоба при різних рухах з допомогою повітряних кишень, за рахунок розширення і скорочення силікону.

Бічна стабілізація здійснюється двома вставками - з одного боку пластикова вставка, а з іншого алюмінієва. Така конструкція дозволяє створити необхідний тиск для корекції колінного суглоба при остеоартрозі.

В області алюмінієвої вставки перебувати подушка з гексагональным дизайном. Такий дизайн створює повітряні кишені, за рахунок цього вони тісно прилягають до шкіри. Ці подушки не тільки допомагають у полегшенні болю, але також знімають будь-додатковий тиск, діють на уражений відділ.

Donjoy OA Reaction оснащений також тонким бандажем з повітропроникного матеріалу, забезпечує необхідну компресію, для збільшення кровообігу і сприяння відновлення.

Наколінник не громіздкий і має низькопрофільний відкритий дизайн, дозволяє носити його під одягом як ефективний засіб проти болю.

 

 

 

 

 

 

Науково розроблена силіконова веб-технологія.

 

Низькопрофільний дизайн.

 

Анатомічна конструкція.

 

Подушка з гексагональным дизайном.

 

Тонкий бандаж для підтримки.

 

Варус / вальгус конфігурації.

 

 

 

Ефективна підтримка і розвантаження колінного суглоба.

 

Забезпечення необхідної амортизації колінного суглоба.

 

Адаптація на будь-яку форму ноги.

 

Рівномірна компресія.

 

Поліпшення кровообігу і прискорене відновлення.

 

Полегшення больових відчуттів.

 

Зняття тиску і навантаження з колінного суглоба.

 

Фіксація колінного суглоба для забезпечення рухів ногою вперед / назад.

 

 

Помірні ступеня остеоартрозу.

 

При односторонньому остеоартрозі.

 

При бічній нестабільності колінного суглоба.

 

Дегенеративно-дистрофічні процеси з сильно вираженим больовим синдромом.

 

Пателлофеморальний больовий синдром.

 

Реабілітаційний період після оперативного втручання.

 

Країна виробник: США

 

 

DJO Global, Inc. - провідний світовий постачальник високоякісних ортопедичних продуктів, використовуваних для реабілітації, лікування болю і фізичної терапії. DJO Global, Inc. - це найбільша компанія з нехірургічної і ортопедичної реабілітації у Сполучених Штатах. Займає провідну позицію на ринку в світі за рахунок розгалуженої дистриб'юторської мережі, міцних відносин з ортопедичними і фізіотерапевтичними професіоналами, широкого асортименту, акценту на якість, інновацій та обслуговування клієнтів. Продукти DJO розраховані на запобігання травм, лікування хронічних захворювань і відновлення після операції. По всьому світу продукція DJO високо цінується і використовують у своїй практиці висококваліфікованими ортопедичними фахівці, хірургами, фахівцями з питань лікування болю, фізіотерапевтами, спортивними тренерами та іншими медичними працівники.