Товару з прорезиненою ручкою не було у наявності. Запропонували "такий самий". Відправили швидко. Але користуватися милицями, що прийшли я не можу. Ручка настільки давить у суглоби великих пальців, що вони миттєво починають боліти та німіти, бо ручка звичайна пластикова і дуже незручна. Витратила майже тисячу гривень ((
Доброго дня! Дякуємо за оцінку!
Доброго дня! Дякуємо за оцінку!
Дякую!
Доброго дня! І Вам дякуємо за відгук!
Доброго дня! Дякуємо за оцінку!
Доброго дня! Дякуємо за оцінку!
Тісне, боляче носити
Доброго дня! Дякуємо за оцінку!
Товару з прорезиненою ручкою не було у наявності. Запропонували "такий самий". Відправили швидко. Але користуватися милицями, що прийшли я не можу. Ручка настільки давить у суглоби великих пальців, що вони миттєво починають боліти та німіти, бо ручка звичайна пластикова і дуже незручна. Витратила майже тисячу гривень ((